Menu
FSC logo

Par mums


TORVALD TIMBER PRODUCTION ir ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi kokapstrādes un ražošanas jomās. Dibināti 1916. gadā Zviedrijā, Latvijā strādājam kopš 2004. gada, apvienojot augstas kvalitātes zviedru materiālus un latviešu kokapstrādes meistarību. Mēs ražojam produktus ar augstu pievienoto vērtību no priedes, ozola un eksotiskiem cietkoksnes materiāliem. Uzņēmums ir FSC® sertificēts (licences numurs FSC-C018291). FSC sertificēta produkcija pieejama pēc pieprasījuma.

layout-maker

Produkti


Lai sasniegtu labākos rezultātus, mēs piedāvājam pilnu ražošanas ciklu no projektēšanas un tehniskās rasēšanas līdz ražošanai un gatavo produktu nosūtīšanai uz klienta objektu. Augstas kvalitātes materiālus iegūstam sadarbībā ar mūsu ilgtermiņa piegādātājiem no Zviedrijas. Tādejādi, tiek nodrošinātas pietiekamas materiālu rezerves katra klienta vajadzībām, kas nepieciešamības gadījumā ļauj veikt tūlītēju pasūtījumu izpildi un piegādi.

Bērnu rotaļu laukumu detaļas

Viens no mūsu uzņēmuma galvenajiem darbības virzieniem ir bērnu rotaļu laukumu koka komponentes. Klientiem piedāvājam pilnu apstrādes ciklu no rasējumu izstrādes līdz gala produktam, un aastāvdaļu ražošanā izmantojam labākos iespējamos materiālus no Zviedrijas partneriem un citiem uzticamiem avotiem. Strādājam ar priedes, ozola un dažādām citām cietkoksnes sugām, visi materiāli ir FSC sertificēti un šķiroti atbilstoši klientu prasībām. Gatavā produkcija ietver līmētas sijas, masīvkoka un dažādu profilu garumā audzētas (stiķētas) sagataves, kā arī vakuumā impregnētas detaļas. Mēs piedāvājam garumošanu, remontu, profilēšanu, līmēšanu, stiķēšanu, jebkādu urbšanu, malu profilēšanu, virpošanu, montāžu, iesaiņošanu un citas apstrādes pēc klienta pieprasījuma. Pašreiz mūsu uzņemums izgatavo vairāk nekā tūkstots dažādu komponenšu klientiem visā pasaulē.

Līmētās brusas un garumā audzētais materiāls

Garumā audzēto materiālu, kā arī līmēto brusu izgatavošana no fiksētām un garumā audzētām priedes sagatavēm. Izmantojot uzlaboto EPI līmi, iespējams salīmēt brusas ar platumu līdz pat 160 mm.

CNC frēzētas detaļas

Iespēja ražot gandrīz jebkādas formas CNC produktu no koka, MDF vai plastmasas. Gadu gaitā mēs esam ražojuši mēbeļu detaļas, rotaļlietas bērniem, rotaļu laukumus un neskaitāmus 3D modeļus no dažādiem tradicionāliem materiāliem un inovatīviem kompozītmateriāliem. Uzņēmuma rīcībā pašlaik ir divas CNC mašīnas un to vadīšanā tiek izmantota viena no labākajām šodien pieejamajām CAM programmatūrām - AlphaCam.

Koka māju komponenti

Koka māju siltinātu karkasu izgatavošana. Īpaša preses izmantošana ļauj precīzi izgatavot dažādus karkasus, izmantojot atsevišķas metāla plāksnes un izolācijas materiālus.

img

Pakalpojumi


Papildus gataviem izstrādājumiem mēs piedāvājam arī šķirošanu, profilēšanu, garumošanu, urbšanu, CNC apstrādi, vakuuma impregnēšanu, metāla un plastmasas detaļu pirmsmontāžu, koka defektu novēršanu, sarežģītu detaļu montāžu un katras preces iesaiņošanu un marķēšanu atbilstoši klienta specifikācijai. Mēs esam pretīmnākoši un fleksibli, lai izpildītu jūsu uzņēmuma prasības, un varam piedāvāt individuālus un laika ziņā jutīgus kokapstrādes pakalpojumus.

Koksnes žāvēšana

Mēs darbojamies ar trīs pilnībā automātiskām EISENMANN žāvēšanas kamerām, kas ļauj apstrādāt jebkura izmēra un sugas kokmateriālus.

Kokmateriāla garumā audzēšana

Sadarbojoties ar prasīgiem klientiem visā Eiropā, mēs esam iemācījušies ražot vislabākās kvalitātes garumā saaudzētus materiālus.

Profilēšana

Piedāvājam arī kalibrēšanu un 4 pušu profilēšanu. Mūsu WEINIG 4 pusīgā ēvele ļauj veikt precīzu profilu apstrādi.

Brusu līmēšana

Līmētu brusu izgatavošana no fiksētiem un sagarinātiem materiāliem. Brusu pielīmēšanai līdz 160 mm platumam ir iespējams izmantot uzlaboto EPI līmi vai jebkuru citu līmi atbilstoši klienta specifikācijai.

Kokmateriālu optimizācija

PAUL optimizācijas līnijas vadīšana ļauj mums efektīvi iegūt maksimālu koksnes ieguvumu pēc jebkuriem kvalitātes kritērijiem. Tāpēc mēs varam piedāvāt koksnes optimizācijas un defektu izgarināšanas pakalpojumus.

Zāģēšana un garumošana

Mēs izmantojam daudzus un dažādus zāģus, kas ļauj precīzi un efektīvi veikt visdažādākos zāģēšanas pakalpojumus.

CNC apstrāde

Divu CNC mašīnu vadīšana un operētājsistēmas AlphaCam izmantošana ļauj mums veikt gandrīz jebkura veida apstrādes darbus.

Koka defektu labošana

Mēs strādājam ar divām AYEN defektu labošanas mašīnām, un mums ir daudz pielāgotu instrumentu, kas garantē gandrīz nevainojamu remontu lielākajai daļai koka defektu.

Specializēta urbšana

Specializētās urbšanas iekārtas ļauj precīzi un efektīvi veikt pasūtījuma un nestandarta urbšanas darbus.

Detaļu prese koka rāmjiem

Mēs izmantojam īpašu presi metāla detaļu pievienošanai karkasa mājas komponentiem. Šāda presēšana nodrošina perfektus gatavu rāmja detaļu izmērus un to izturību.

Kontakti


SIA TORVALD TIMBER PRODUCTION
“Samtenes”, Slampe, Slampes pagasts,
Tukuma novads, LV – 3119, Latvija

 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu, kā mēs varam piedāvāt augstas kvalitātes koka izstrādājumus jūsu vajadzībām!